Stylizacje modowe Szczecin Arena

Pokazy

Każdy pokaz fryzjerski to sztuka, która jest przygotowywana miesiącami przez sztab ludzi dbających o najmniejszy detal. Poczynając od stylisty, który przelewa swoje inspiracje na scenę, a kończąc na projektantach i makijażystach, którzy również kształtują obraz współczesnego fryzjerstwa.

Więcej „Stylizacje modowe Szczecin Arena”

Kreatywne strzyżenie damskie

szkolenia 0 komentarze/y

Cele szkolenia: Szkolenia dostarczy Ci wiedzy dzięki której Twoja praca przejdzie prawdziwą transformację. Będziesz świadomie tworzyć własne projekty fryzur, a my damy Ci do tego narzędzia.

Multicolor na HairShow

Pokazy

Podczas pokazu „MULTICOLOR” autorstwa Barber Group (Marzena Baranowska, Sebastian Zając, Krzysztof Bartecki) publiczność zachwyciły oryginalne stylizacje łączące glamour oraz kobiecą fantazję. Zobaczcie w szalenie odważnym wydaniu artyzm, wyszukany gust i ekskluzywność fryzur, mody i makijażu! Więcej „Multicolor na HairShow”

Barber Group podbija Warszawę!

Pokazy

Podczas tegorocznej edycji targów HairForum Poland Barber Group zaprezentowało w naszym studio szalenie dopracowaną kolekcję, zrealizowaną w pełni przemyślany, kompletny sposób. Aranżacja, brak przypadkowości w doborze najdrobniejszych detali spotkała się z żywą reakcją zgromadzonej. Więcej „Barber Group podbija Warszawę!”